Apie mus

Registracija internetu

Registracija telefonu

Susipažinkime!

Asmens sveikatos klinika Panevėžyje

Misija

Konfidencialiai, kompleksiškai ir kokybiškai teikti platų spektrą psichikos sveikatos paslaugų asmens integralumui ir emociniam komfortui.

Vizija

Gera patirtimi ir pasitikėjimu grįstas kelias kartu, skiriant laiko sau ir savęs pažinimui, rūpinantis psichine ir emocine sveikata.

Apie mus

Asmens sveikatos klinika Panevėžio skyrius ( LICENCIJA Nr. 2399, išduota 2002) seniau žinoma buvo kaip Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras Panevėžyje. Šiuo metu Asmens sveikatos klinika yra įsikūrusi Vilniuje, Grigiškėse, Panevėžyje, Palangoje, Šakiuose ir Šalčininkuose.

Asmens sveikatos klinikoje dirba vaikų, paauglių ir suaugusių psichologai, psichiatrai, psichoterapeutai, socialiniai darbuotojai, slaugytojos. Tai viena geriausių psichologijos, psichiatrijos klinikų Lietuvoje ir vienintelė privati gydymo įstaiga teikianti gydymo paslaugas psichikos dienos centre. Asmens sveikatos klinikoje dirba vaikų, paauglių ir suaugusių psichologai, psichiatrai, psichoterapeutai, socialiniai darbuotojai, slaugytojos. Asmens sveikatos klinikoje Jūs būsite aptarnauti konfidencialiai ir kokybiškai.

Mes konsultuojame

Asmens sveikatos klinikoje teikiamos konsultacijos ir taikomas gydymas vaikams ir paaugliams, suaugusiems, šeimoms ir poroms, senjorams. Konsultuoja vaikų ir suaugusių psichologai, psichiatrai, psichoterapeutai. Vyksta grupiniai užsiėmimai, šeimų terapijos, porų terapijos, tėvystės įgūdžių lavinimo grupės. Panevėžyje

Mūsų gydymo būdai

Asmens sveikatos klinikoje specialistai naudoja klasikinius, mokslo aprobuotus ir pasaulyje žinomų draugijų ir asociacijų pripažintus gydymo metodus ir konsultavimo būdus bei progresyviausius medikamentus. Diegiami ir naujausi medicinos pasiekimai, ypač – gydant įvairias priklausomybes, psichines ligas.

Apie psichikos dienos centrą Panevėžyje

2015 m. rugpjūčio 3 dieną Panevėžio miesto poliklinikoje veiklą pradėjo Psichikos dienos centras, kuriame psichikos sveikatos paslaugas teikia VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras – Asmens sveikatos klinika Panevėžio skyrius. Psichikos dienos centras įkurtas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Tądien skyriaus atidarymo proga mus sveikino Panevėžio Teritorinės ligonių kasos skyriaus ir savivaldybės atstovai, Panevėžio gydymo įstaigų vadovai.

Psichikos dienos centre taikomas kompleksinis psichikos ligų gydymas. Psichikos ligos gydomos derinant medikamentinį gydymą su psichoterapija ir kitais užsiėmimais, padedančiais mažinti stresą, įtampą, nerimą, skatinančiais aktyvumą, gerinančiais nuotaiką, todėl tokio centro įkūrimas pagerino psichikos ligų gydymo kokybę ambulatorinėmis sąlygomis Panevėžio mieste. Taikant kompleksinį gydymą pasiekiami geresni gydymo rezultatai, pacientams greičiau grįžta darbingumas, pagerėja socialinio gyvenimo kokybė, čia jie gali įgyti naujų įgūdžių.

Psichikos dienos centre dirba savo darbą puikiai išmanantys psichikos sveikatos srities specialistai: gydytojai psichiatrai: Violeta Šimanauskaitė – Drevinskienė, Gintarė Puodžiūnienė, Edgaras Čiūras, psichologai: Asta Ladauskienė, Milda Kerpiškienė, Toma Lapinskienė, socialiniai darbuotojai: Inga Slivkienė, Ieva Kenešienė, Lina Riaubienė, Jurgita Ladigaitė, psichikos sveikatos slaugytojos Giedrė Martinkėnienė, Irena Snieškienė. Centre daug dėmesio skiriama psichologiniam konsultavimui, psichoterapijai, centre konsultuoja psichologės: Asta Ladauskienė, Milda Kerpiškienė, Toma Lapinskienė, kurios veda grupinę psichoterapiją, smėlio terapiją, audio-video relaksaciją, filmų terapiją bei konsultuoja individualiai. Socialiniai darbuotojai Inga Slivkienė, Ieva Kenešienė, Lina Riaubienė, Jurgita Ladigaitė konsultuoja pacientus individualiai, veda darbų terapijos, molio ir meno terapijos užsiėmimus.

Didelis dėmesys skiriamas pacientų fizinio aktyvumo skatinimui. Esant geroms oro sąlygoms sporto užsiėmimai vyksta lauke, gryname ore, pacientai mokomi šiaurietiško vaikščiojimo. Esant blogam orui užsiėmimai vyksta naujai įrengtoje sporto salėje. Sporto užsiėmimus veda socialinė darbuotoja bei profesionali sporto trenerė Inga Slivkienė. Užsiėmimų metu naudojama naujai įsigyta audio-video aparatūra, pagamintus molio dirbinius išdegame įsigytoje elektrinėje krosnyje. Esant poreikiui dienos centre pacientai mokomi kompiuterinio raštingumo pradmenų. Taip pat dienos centre taikomas gydymas šviesos ir spalvų terapija. Raumenų įtampai, skausmui, nuovargio jausmui, žvalumo didinimui naudojamas masažinis fotelis.

Psichikos dienos centre paslaugos teikiamos pacientams, sergantiems psichikos ligomis. 2015 m. rugpjūčio – gruodžio mėnesiais dienos centre gydyti 98 pacientai. 88,8 proc. pacientų gydymo trukmė 30 dienų, 8,2 proc. gydymo trukmė 10-21 dienos, ir iki 10 dienų gydėsi 3 proc. pacientų. Dėl organinių psichikos sutrikimų (F06-F07) buvo gydyti 5 pacientai. Dėl šizofrenijos spektro sutrikimų (F20-F25) gydyti 22 pacientai. Dėl nuotaikos sutrikimų (F31-F33) dienos centre gydėsi 65 pacientai. Dėl neurozinių, stresinių sutrikimų (F41-F43) gydyti 5 pacientai ir 1 pacientas gydėsi dėl protinio atsilikimo (F70) su elgesio sutrikimu.

Vertinant gydymo rezultatus, matyti, kad pacientams, kurie serga psichikos liga ir jų veikla sutrikusi, pablogėjusi socialinė adaptacija, reikalingas tolimesnis gydymas, tokiems pacientams būtų naudinga psichosocialinė reabilitacija. VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre planuojama teikti ambulatorinės psichosocialinės reabilitacijos paslaugas, siekiant dar labiau pagerinti psichikos ligomis sergančių pacientų gydymo kokybę.

Asmens sveikatos klinika yra sudariusi sutartį su Vilniaus, Panevėžio, Klaipėdos ir Kauno TLK dėl psichikos sveikatos paslaugų teikimo. Plačiau apie nemokamas paslaugas rasite čia.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku