Kviečiame prisijungti prie komandos medicinos psichologą/ę

Registracija internetu

Registracija telefonu

Kviečiame prisijungti prie komandos medicinos psichologą/ę

Sekmadienis lapkričio 27, 2022

Asmens sveikatos klinika kviečia prisijungti prie komandos medicinos psichologę/ą

Tai viena geriausių, licencijuotų psichologijos ir psichiatrijos klinikų Lietuvoje, kuri dirba nuo 2002 metų. Jūs būsite aptarnauti konfidencialiai ir kokybiškai, nes Jūs rūpite mums ir mes mylime savo darbą. Asmens sveikatos klinika seniau žinoma buvo kaip Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras.

Šiuo metu Asmens sveikatos klinika yra įsikūrusi Vilniuje, turi savo skyrius Grigiškėse, Šalčininkuose, Panevėžyje, Šakiuose, Rukloje ir Palangoje.

Kviečiame prisijungti medicinos psichologą ar psichologę prie mūsų komandos Panevėžyje pilnu etatu.

Mes siūlome:

Darbo pobūdis:

Reikalavimai kandidatams:

Susidomėjote – norite pasikalbėti apie galimybę dirbti kartu su mumis – kreipkitės šiais kontaktais:

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku