Biblioterapija dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Biblioterapija dienos centre

Asmens sveikatos klinikoje dienos stacionare vykta biblioterapijos užsiėmimai. Biblioterapijos užsiėmimus veda psichologai ir socialiniai darbuotojai.

Dienos stacionare nedidelėje grupėje žmonių asmuo gali tobulėti ir būti tarp žmonių. Mums visiems reikia bendruomenės, palaikymo, diskutuodami pasitikriname ir suprantame kitus. Šis grupinis užsiėmimas taikomas negalią sukeliančiomis ligomis sergantiems asmenims.

Biblioterapija naudinga, kai menksta gebėjimai kokia nors veikla užsiimti savarankiškai, kai mažėja bendraminčių.

Konsultuoja Specialistai:

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku