Filmų terapija dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Asmens sveikatos klinikos dienos centre vyksta filmų terapija

Šios terapijos metu, įsijausdami į herojų gyvenimus, problemas ir emocijas galime tiesti tiltą gilesniam savęs pažinimui bei aiškesniam suvokimui. Stebėdami filmus, kuriuose aiškiai pateikiamos problemos, sustiprintai išreiškiami herojų charakteriai galime lengviau įvardinti realiame gyvenime kylančius sunkumus, su kuriais susiduriame, atpažinti savo elgesį ir suprasti jo priežastis.

Po filmų terapijos vykstančios grupinės diskusijos suteikia galimybę pamatyti sunkumus iš įvairių perspektyvų, praplėsti akiratį, jog viena gyvenimiška situacija gali turėti daugybę sprendimo būdų. Filmų terapija dažnai plečia mūsų suvokimą, motyvuoja ir įkvepia bei yra tinkama patiriant depresijos simptomus, netektį, skausmą ar susiduriant su įkyriomis mintimis, būsenomis.

Konsultuoja Specialistai:

Vaida Sukiene

Vaida Šukienė

Ieva Kenešienė

Ieva Kenešienė

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku