Fizinio aktyvumo užsiėmimai dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Fizinio aktyvumo užsiėmimai dienos centre

Asmens sveikatos klinikos dienos centre vyksta fizinio aktyvumo užsiėmimai.

Esant geram orui užsiėmimus vedame lauke, gryname ore – pasivaikščiojimas su šiaurietiškomis lazdomis, makšta lauke, pasivaikščiojimas po parkus.

Asmens sveikatos klinikos dienos centre taip pta yra įrengta kineziterapijos salė, kurioje vyksta grupiniai fizinio aktyvumo užiėmimai kartu su judesio specialistu. Mankštinamės prie švediškos sienelės, darome mankštą su kamuoliais ir daugybę kitų sveikatai naudingų pratimų.

Konsultuoja Specialistai:

Inga Slivkienė

Inga Slivkienė

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku