Meno terapija dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Meno terapija dienos centre

Meno terapija –psichoterapija, naudojant dailės, meno, piešimo, judesio- šokio, fotografijos, psichodramos, pasakų, supervizijos, smėlio terapijos metodus.

Ši veikla nereikalauja jokių pradmenų: nei piešimo, nei muzikos, nei šokio. Viskas kuriama vietoje, laisvai ir be išankstinių nuostatų!

Meno terapija naudinga, jei norite:

Atvykite pas mus į Asmens sveikatos klinikos dienos centrą mokytis metodų, padedančių ateityje apsisaugoti nuo streso.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku