Psichologo konsultacija dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Psichologo konsultacija dienos centre

Susidūrus su psichologinėmis problemomis, svarbu nevengti kreiptis pagalbos į specialistus. Psichologas yra patyręs savo srities specialistas, kuris gerai išmano atliekamą darbą. Naudodamas pažangius gydymo metodus, jis gali nuodugniai ištirti paciento situaciją bei surasti pačias geriausias išeitis, todėl toks gydymas yra itin patikimas bei efektyvus.

Kreipkitės, kuomet ramybės neduoda šios problemos:

Psichologo konsultacija vyksta arba individualiai, arba grupėse, priklausomai nuo problemos pobūdžio ir paciento poreikio.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku