Smėlio terapija dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Smėlio terapija dienos centre

Teigiama, kad smėlio terapija Vakarų pasaulyje taikoma jau daugiau nei 75-erius metus. Ją naudojantys specialistai yra sukaupę nemažai teorinių ir praktinių žinių. Galbūt todėl ši terapija laikoma viena veiksmingiausių ir saugiausių psichologų bei psichiatrų naudojamų terapijos rūšių.

Asmens sveikatos klinikos dienos centre smėlio dėžės terapijos seanso metu per vaizduotės kalbą pasireiškia tai, kas užkoduota paciento pasąmonėje. Dėl šios priežasties tokia su žaidimu susijusi terapija labai naudinga psichologinėms traumoms pastebėti ir gydyti.

Smėlio terapija dažnai naudojama dirbant su sergančiaisiais autizmu.

 

Konsultuoja Specialistai:

Ieva Kenešienė

Ieva Kenešienė

Aušra Krikščiūnienė Medicinos psichologė

Aušra Krikščiūnienė

Jurgita Ladigaitė

Jurgita Ladigaitė

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku