Šviesos ir spalvų terapija dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Šviesos ir spalvų terapija dienos centre

Spalvos – galingas įrankis, kuriuo pasinaudojęs gali paveikti emocijas ir sukelti tam tikrą psichologinę ar fizinę reakciją. Pavyzdžiui, viena spalva gali padidinti kraujo spaudimą, kita sukelti akių perštėjimą.

Asmens sveikatos klinikos dienos centre vyksta šviesos ir spalvų terapija.

Nors spalvos kiekvieną mūsų paveikia individualiai, kai kurios jų turi universalias reikšmes:
Geltona, raudona, oranžinė – tai šiltos spalvos. Jos pažadina emocijas, susijusias su patogumu, šiluma, tačiau stiprina priešiškumą, pyktį.
Šaltos spalvos – mėlyna, violetinė ir žalia – ramina. Vis dėlto jos gali ne tik raminti, bet ir sukelti liūdesį ar abejingumą aplinkai.

Konsultuoja Specialistai:

Aušra Krikščiūnienė Medicinos psichologė

Aušra Krikščiūnienė

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku