Trumpalaikė ir ilgalaikė psichosocialinė reabilitacija

Registracija internetu

Registracija telefonu

Asmens sveikatos klinikoje Panevėžyje (VŠĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras) pradėta teikti trumpalaikė ir ilgalaikė psichosocialinė reabilitacija.

Psichosocialinė reabilitacija – tai pagalba asmenims, sergantiems lėtinėmis psichikos ligomis, siekiant pagerinti funkcines jų galimybes, ugdant psichologinius, bendravimo, protinius ir kasdienius gyvenimo įgūdžius, kad asmuo galėtų sėkmingai integruotis į bendruomenę, gyventi savarankiškai.

Psichosocialinės reabilitacijos paslaugos:

Psichosocialinės reabilitacijos paslaugas teikia specialistų komanda: gyd. psichiatras, medicinos psichologas, socialinis darbuotojas, psichikos sveikatos slaugytojas.

SVARBU ŽINOTI:

– Psichosocialinei reabilitacijai pacientą nukreipia gyd. psichiatras, įvertinęs paciento poreikį gauti tokias paslaugas.

– Psichosocialinės reabilitacijos paslaugos yra nemokamos, finansuojamos iš PSDF biudžeto lėšų.

Konsultuoja Specialistai:

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku