Edukaciniai užsiėmimai

Registracija internetu

Registracija telefonu

Edukaciniai užsiėmimai

Asmens sveikatos klinikos grupinio užsiėmimo metu vyksta edukaciniai užsiėmimai, kurių metu žmonės plečia savo akiratį, susipažįsta su kultūrinėmis vertybėmis.

Mūsų centre veikia molio lipdymo užsiėmimai. Grupė žmonių mokosi ruošti molį, iš molio ruošia dirbinius, kuriuos kaitina molio krosnyje, o vėliau dabina spalvomis.

Konsultuoja Specialistai:

Lina Riaubienė

Lina Riaubienė

Inga Slivkienė

Inga Slivkienė

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku