Porų terapija

Registracija internetu

Registracija telefonu

Porų terapija

Asmens sveikatos klinikoje konsultuojame poras. Kilus santuokinio ar gyvenant kartu ne santuokoje gyvenimo problemoms verta kreiptis dėl poros konsultavimo. Asmens sveikatos klinikos specialistai pastebi, kad būna atvejų, kai  nusistovi ydingi bendravimo modeliai, kurie griauna vyro ir moters santykius ir trikdo jų raidą. Šiems bendravimo modeliams atrasti ir koreguoti gali padėti poros konsultavimas. Jei jaučiatės, jog:

būtinai kreipkitės į Asmens sveikatos kliniką dėl poros konsultavimo.

Pamėginti konsultuotis verta ir tais atvejais, kai atrodo, jog skyrybos yra jau neišvengiamos – neužmirškite, jog galbūt vis dar yra tikimybė išgelbėti santykius ir tai daryti dažniausiai yra tikrai verta.


Konsultuoja Specialistai:

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku