Tėvystės įgūdžių lavinimo grupė

Registracija internetu

Registracija telefonu

Tėvystės įgūdžių lavinimo grupės

Asmens sveikatos klinikoje organizuojami tėvystės įgūdžių lavinimo grupės užsiėmimai. Jei Jūs susiduriate su šiomis situacijomis:

Jei šie ir kiti auklėjimo klausimai aktualūs ir Jums, kviečiame vaikus bei paauglius auginančius tėčius ir mamas registruotis į „Tėvystės įgūdžių lavinimo grupę“.

Tokios grupės, skirtos tėvams, norintiems perprasti tėvystės įgūdžius ir juos taikyti bendraujant su vaikais. Grupėse tėvai dirba kartu su Asmens sveikatos klinikos specialistais. Jie turi galimybę diskutuoti, dalintis patirtimi, patikrinti ją su teoriniais vaikų auklėjimo pasiūlymais, bendrai su kitais grupėje ieškoti atsakymų į iškylančius klausimus ar konkrečias situacijas.


 

Konsultuoja Specialistai:

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku