Psichoterapeutas Panevėžyje

Registracija internetu

Registracija telefonu

Psichoterapeutas Asmens sveikatos klinikoje teikia pagalbą žmonėms individualiai arba grupinių užsiėmimų metu, priklausomai nuo problemos pobūdžio ir paciento poreikių. Sprendžiame įvairių psichikos sutrikimų priežastis, konsultuojame sudėtingais gyvenimo klausimais, patiriant netektis, krizes, sergant depresija.

Užsiėmimų grupėse privalumai:

Individualių konsultacijų privalumai:

Susiduriate su įvairiomis psichologinėmis problemomis? Norite geriau pažinti save ir išmokti susitvarkyti su savo neigiamų jausmų apraiškomis? Susisiekite su mumis, mes dirbame tam, kad padėtume Jums.

Psichoterapeutas Panevėžyje, Nemuno g. 75.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku