Psichiatras Panevėžyje

Registracija internetu

Registracija telefonu

Psichiatras Panevėžyje padės daugeliu psichikos susirgimų atvejų.

Asmens sveikatos klinikoje psichiatro konsultacijos metu yra išklausomi pacientų skundai, psichikos sutrikimų atsiradimo aplinkybės, eiga, trukmė; nustatoma  diagnozė.

Konsultacijos metu yra analizuojamos psichikos sveikatos sutrikimų priežastys, atsižvelgiant į esamą paciento situaciją šeimoje, darbe, asmeniniuose santykiuose, paveldimumą, fizinę sveikatą bei asmenybės formavimosi ypatumus.

Patyręs psichiatras padeda daugeliu psichinių sutrikimų atvejų

Pacientai į Asmens sveikatos klinikos psichiatrus dažniausiai kreipiasi šiais atvejais:

Jūs nesate vieni – atraskime geriausius problemų sprendimo būdus kartu.

Psichiatras Panevėžyje, Nemuno g. 75.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku