Psichologas Panevėžyje

Registracija internetu

Registracija telefonu

Psichologo konsultacija

Nėra tų problemų ar sunkumų, kurių nebūtų galima įveikti. Visuomet lengviau tai padaryti padedant kitiems, negu vienam, todėl patyręs psichologas patikimai padės įveikti sunkumus. Po psichologo konsultacijų Jūs geriau suprasite save ir savo emocijas, įgausite ryžto įveikti patiriamus rūpesčius. Išdrįsti kreiptis pagalbos tai bus puikus sprendimas ir pirmas žingsnis realaus problemų išsprendimo link.

Asmens sveikatos klinikoje dirba vieni geriausių psichologų Lietuvoje, sukaupusių tarptautinę patirtį. Jums atvykus į Asmens sveikatos kliniką psichologai konsultuoja ir padeda šiais klausimais:

Darbas vyksta bendrai grupėse arba individualiai sprendžiant paciento problemas. Drąsiai kreipkitės į mus, nes mūsų tikslas – padėti Jums.

Psichologas Panevėžyje, Asmens sveikatos klinikoje, Nemuno g. 75.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku