Šeimos narių konsultavimas

Registracija internetu

Registracija telefonu

Šeimos narių konsultavimas

Sunki, ilgai trunkanti liga pareikalauja daug jėgų ne tik iš sergančiojo, bet ir iš jį slaugančių artimųjų.

Šeimoje esantis ligonis kita vaga nukreipia nusistovėjusį gyvenimo būdą, keičiasi artimųjų santykiai su juo. Beveik visais atvejais šeimose kyla įtampa, kyla daug prieštaringų jausmų: nuovargis, izoliacija, vienatvė, kaltė. Toks psichologinis bei fizinis nuovargis neretai susargdina ir patį slaugytoją.

Norėdami išlikti sveiki, privalote pasirūpinti savo poreikiais: pailsėti, nors trumpam atsitraukti nuo ligos, su kažkuo pasidalinti neraminančiais prieštaringais jausmais. Viena iš galimybių – pokalbis su psichologu.

Asmens sveikatos klinikoje Panevėžyje mes teikiame pagalbą artimiesiems, kurie turi sergančius arba neįgalius artimuosius.


Konsultuoja Specialistai:

Vaida Sukiene

Vaida Šukienė

Justina Juškienė

Justina Juškienė

Monika Gritėnaitė

Monika Gritėnaitė

Lina Matutytė

Lina Matutytė

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku