Vaikų psichologas Panevėžyje

Registracija internetu

Registracija telefonu

Susiduriate su sunkumais augindami vaiką? Jūsų vaikas patiria daug emocinių problemų ir nežinote kaip jam geriau padėti? Vaiko ar paauglio elgesį bei išgyvenamas problemas geriau suprasti padės vaikų psichologas. Panevėžyje įsikūręs Asmens sveikatos klinikos filialas siūlo patyrusių specialistų pagalbą. Geresnis tarpusavio supratimas – tai puiki galimybė išvengti nereikalingų konfliktų ir sukurti gražius bei pilnatviškus santykius su vaikais.

Visokeriopa psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams

Kreipkitės į Asmens sveikatos kliniką jeigu pastebėjote neigiamus pokyčius dėl:

Specialistas taip pat artimai bendrauja su vaiko tėvais, nes pakoregavus tėvų elgesį, keičiasi ir vaiko elgesys.

Vaikų psichologas Panevėžyje, Nemuno g. 75.

Jeigu turite kokių nors klausimų arba norite užsiregistruoti konsultacijai, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais. Esame pasirengę padėti Jums visais su vaikų ar paauglių elgesiu bei savijauta susijusiais klausimais!

Konsultuoja Specialistai:

Aušra Krikščiūnienė Medicinos psichologė

Aušra Krikščiūnienė

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku