Asta Ladauskienė

Registracija internetu

Registracija telefonu

Asta Ladauskienė
Asta Ladauskienė Medicinos psichologė

Asta Ladauskienė

Medicinos psichologė

Veiklos sritys

Suaugusiųjų psichologinis konsultavimas ir psichoterapija. Dirbu individualiai, su poromis, grupėse. Vedu meno terapijos užsiėmimus.

Išsilavinimas

Psichologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis, VDU,

Psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis, VDU,

Profesinis tobulinimasis

Dalyvauju tarptautiniuose klinikinės psichologijos, psichoterapijos,  meno terapijos seminaruose ir praktiniuose mokymuose.

Profesinė patirtis

Nuo 2005m. psichologo darbo patirtis projektinėse veiklose dirbant su paaugliais, suaugusiais, skirtingomis tikslinėmis grupėmis.

Nuo 2015m. iki dabar  VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras, medicinos psichologė

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku