Aušra Krikščiūnienė

Registracija internetu

Registracija telefonu

Aušra Krikščiūnienė
Aušra Krikščiūnienė Medicinos psichologė

Aušra Krikščiūnienė

Medicinos psichologė

Veiklos sritys

Psichologės išsilavinimą įgijau Vilniaus universitete

Turiu 23 metų įvairaus psichologinio darbo patirtį.  Konsultuoju individualiai ir grupėse. Turiu didelę lektoriaus darbo patirtį mokymų, paskaitų, psichologinų programų kūrime ir seminarų vedime įvairia tematika. Esu dirbusi tiek su vaikais tiek su suaugusiais. Konsultuoju vaikus ir šeimas. Savo darbe taikau sisteminius šeimų konsultavimo principus, siekiant kuo efektyvesnės pagalbos ne tik vaikui, bet ir visai šeimai. Esu baigusi dailės mokyklą, todėl labai domuosi dailės terapijos taikymo technikomis ir taikymo galimybėmis. Atlieku diagnostinį darbą vertinant vaiko asmenybę ir raidą (WISC-III, (I-S-T 2000R), Wilde intelekto testu (WIT). Taikau įvairias projekcines metodikas.

Išsilavinimas

1987m. – 1991m.  Šiaulių Pedagoginis institutas.

1991m. – 1996m.  Vilniaus Universitetas, psichologo kvalifikacija.

2004m.  Tarptautinė sertifikuota programa “NLP-praktikas.

Profesinė patirtis

1995m. – 2002m.  Panevėžio savivaldybės administracija, švietimo skyrius PPT, psichologė. Individualus ir grupinis vaikų, tėvų konsultavimas, diagnostinis darbas, švietėjiška veikla.

1998m. – 2000m.  Šeimos paramos centre “Viltis” , psichologo pagalba mamoms auginančioms vaikus su negalia.

1998m. – 2002m.  VĮ panevėžio miesto poliklinika, psichologė. Individualus konsultavimas.

1997m. – 2010m. Panevėžio DRMKT, psichologė. Diagnostinis darbas, individualus ir grupinis konsultavimas.

2006m.   Dalyvavimas projekte “Neįgaliųjų profesinė reabilitacija.

2007m. – 2009m.  Dailės terapijos grupiniai užsiėmimai socialiai pažeidžiamiems žmonėms ir žmonėms su negalia.

2012m. – 2017m. Panevėžio socialinių paslaugų centras, psichologė. Psichologo pagalba socialinės rizikos šeimoms, laikinųjų vaikų globos namų, nakvynės namų gyventojams, dienos centro klientams su psichikos negalia. Darbas projektinėje veikloje.

Nuo 2017m. iki dabar  Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras, medicinos psichologė, darbui su vaikais ir šeima.

Profesinis tobulinimas

2006m.   Dalyvavimas projekte “Neįgaliųjų profesinė reabilitacija.

2007m. – 2009m.  Dailės terapijos grupiniai užsiėmimai socialiai pažeidžiamiems žmonėms ir žmonėms su negalia.

2016m.  Mokymai vaiko gerovės srityje dirbantiems specialistams tema “Vaiko gerovės srityje dirbančių specialistų mokymo smurto prieš vaikus artimoje aplinkoje prevencija, pagalba (remiantis komandinio darbo principais) bei kontrolė.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku