Birutė Lukšaitė

Registracija internetu

Registracija telefonu

Birutė Lukšaitė

Birutė Lukšaitė

vaikų ir paauglių psichiatrė

Darbe su vaikais ir paaugliais taikau nemedikamentinius gydymo būdus -vaikų ir tėvų konsultavimą, psichoterapiją. Reikalui esant, skiriu medikamentinį gydymą.

DOMĖJIMOSI SRITIS

Vaikų ir paauglių, augančių disfunkcinėse šeimose, emocijų, elgesio, nuotaikos sutrikimai. Gebu išklausyti, esu empatiška. Tiek gyvenime, tiek darbe vadovaujuosi moralinėmis vertybėmis. Moku dirbti ir bendradarbiauti komandoje.

IŠSILAVINIMAS

2021- šiuo metu Geštalto terapijos kvalifikacinio lygmens mokymo programa VšĮ Vilniaus geštalto institutas, Vilnius (Lietuva)

2020- 2021 m. Geštalto terapijos bazinio lygmens mokymo programa VšĮ Vilniaus geštalto institutas, Vilnius (Lietuva)

2002- 2004 m. Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygmens mokymo programa.

Vilniaus universitetas Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra, Vilnius (Lietuva)

1996- 1999 m. Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras Vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūra. Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas, Psichiatrijos klinika, Vilnius (Lietuva).

1990- 1996 m. Gydytojas- pediatras Pediatrijos studijų programa.  Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas, Vilnius (Lietuva).

DARBO PATIRTIS

2022 – šiuo metu Vilniaus psichoterapijos ir psichoterapijos centras ( Asmens sveikatos klinika )

2011-07 – 2022-06 Vaikų ir paauglių psichiatrė Vaikų ligoninė, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas, Vaiko raidos centras, Vilnius (Lietuva)

2012-04-02- šiuo metu Vaikų psichiatrijos skyriaus gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė.

2012-05 – 2014-09 Vaikų psichiatrijos skyriaus laikinai einanti vedėjos pareigas.

2011-07 – 2012-07 Bendrojo skyriaus Priėmimo-skubios pagalbos poskyrio budinti gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė.

2004-10 -2012-03 Vaikų ir paauglių psichiatrė VšĮ Naujininkų poliklinikos PSC, Vilnius (Lietuva)

1998-12 – 2012-03 Vaikų ir paauglių psichiatrė VšĮ Trakų psichikos sveikatos centras, Trakai (Lietuva)

NARYSĖ

Esu Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos narė.

TOBULINIMASIS

Nuolat tobulinu kvalifikaciją mokymuose, seminaruose, konferencijose.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku