Edgaras Čiūras

Registracija internetu

Registracija telefonu

Edgaras Čiūras
Edgaras Čiūras psichiatras, psichoterapeutas

Edgaras Čiūras

Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas

 Veiklos sritys

Psichikos ligų diagnozavimas ir gydymas. Individuali psichoterapija remiantis kognityvine elgesio terapija.

Išsilavinimas

2005 m. -2011 m. Vilniaus Universitetas Medicinos fakultetas, medicinos studijos.

2011 m. – 2015 m. Vilniaus Universitetas Medicinos fakultetas, psichiatrijos rezidentūra.

2016 m. – 2019 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas psichoterapija (kognityvinė ir elgesio psichoterapija)

Profesinė patirtis

Nuo 2015 m. iki dabar            VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centro, gydytojas psichiatras. Darbas I ir    II lygio ambulatorinėje praktikoje ir psichikos dienos centre.

Nuo 2012 m. iki 2015 m.        VšĮ Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė, psichiatro asistentas. Darbas ūmių psichikos sutrikimų skyriuose.

Nuo 2011 m. iki 2015 m.        Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto rezidentūros bazės, gydytojas rezidentas.

Profesinis tobulinimasis

Dalyvauju konferencijose, mokymuose, kursuose rengiamuose Lietuvoje ir užsienyje (Paryžiuje), taip pat mokymuose rengiamuose nuotoliniu būdu.

2015 03 05- 09 Treatment of Borderline Personality Disorder with Dialectical Behavior Therapy, Ulrich Schweiger,  Valerija Sipos.

Publikacijos

  1. Antidepresantų sąveika su priešepilepsiniais, antihipertenziniais, nesteroidiniais priešuždegiminiais ir priešinfekciniais vaistais. Edgaras Čiūras, Edgaras Dlugauskas, Vita Danilevičiūtė. Neurologijos seminarai, vol.19, 2015.
  2. Pacientų, gydomų nuo priklausomybės opioidiniams narkotikams ir alkoholiui, depresijos sunkumo ir savižudybės rizikos bei socialinių demografinių rodiklių palyginimas. Edgaras Čiūras, Alvydas Navickas, Vita Danilevičiūtė, Health sciences, Volume 24, Number 1(92) (2014).

Narystė

Lietuvos psichiatrų asociacijos narys.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku