Elvyra Mažukaitienė

Registracija internetu

Registracija telefonu

Elvyra Mažukaitienė
Elvyra Mažukaitienė Psichiatrė, Psichoterapeutė

Elvyra Mažukaitienė

Vaikų ir paauglių psichiatrė. Porų ir šeimos psichoterapeutė.

Kaip gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė konsultuoju tėvus su vaikais dėl įvairių vaikams pasireiškiančių simptomų.

Dažnai vaikų elgesys ir ligos signalizuoja apie problemas tarpasmeniniuose santykiuose (su tėvais, seneliais, globėjais).

Esant pakankamai kriterijų nustatau galutinę psichikos sutrikimų diagnozę, pagal tarptautinę ligų klasifikaciją:

Siekiama kuo švelniau, netiesiogiai ir kuo daugiau sužinoti apie vaiką taikant piešimą, žaidimų terapiją. Vyresniems paaugliams- daugiau padedama pokalbiais.

Siekiama su vaiku užmegzti kuo saugesnį kontaktą ir pasiekti geresnių rezultatų, todėl rekomenduojama apsilankyti ne vieną kartą.

Porų ir šeimų psichoterapija man pasidarė aktuali tada, kai pamačiau, kad vaikų simptomai kyla iš aplinkos, kurioje jie gyvena, t.y. dėl sutrikusių tarpasmeninių santykių šeimoje. Galima padėti vien tik vaikui, tačiau jis sugrįžta į tą pačią vietą, kurioje susiformavo problema.

Šeima, tai labai jautri sistema, kurios nariai vieni kitus stipriai veikia. Porų ir šeimos psichoterapija yra ilgalaikis gydymas, kuris padeda patiems pamatyti kas ir kaip vyksta jūsų šeimoje

Darbo patirtis:

  1. 2019. 01 – iki šiol dirba Asmens sveikatos klinikoje, gydytoja vaikų ir paauglių psichiatre.
  2. 2017. 03 -2018.09 VšĮ Centro poliklinika Psichikos sveikatos klinika, gyd. Vaikų ir paauglių psichiatrė.
  3. 2016. 07 –2019.01.09 dirbo VšĮ Respublikiniame priklausomybės ligų centre, Vilniaus filiale, medicinos gydytoja bei vaikų ir paauglių psichiatre.
  4. 2016. 01 -2016.05 VšĮ Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė, gydytojo asistentė – vaikų paauglių psichiatrijos rezidentė.
  5. 2009 – 2016.06 VšĮ VUL Santaros klinikų fil. Vaikų lig. VRC, gydytojo asistentė – vaikų paauglių psichiatrijos rezidentė.

Išsilavinimas – universitetinis/ aukštasis :

Kvalifikacijos kėlimas:

  1. 2014-2018 m. VšĮ Šeimos santykių institutas, Porų ir šeimos psichoterapijos mokymai, išklausytas 4 m. kursas. Baigiamieji egzaminai 2019 m.
  2. 2008-2018 m. mokslinės / tarptautinės konferencijos.
Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku