Justina Juškienė

Registracija internetu

Registracija telefonu

Justina Juškienė
Justina Juškienė

Justina Juškienė

Gydytoja psichiatrė – psichoterapeutė

Veiklos sritis

Psichikos ligų diagnozavimas ir gydymas.

Išsilavinimas

2007-2013 LSMU Medicinos akademija, medicinos gydytojo magistro laipsnis

2013 – 2019 LSMU Psichiatrijos klinika, įgyta gydytojo psichiatro kvalifikacija;

2014 – 2019 VU Medicinos fakultetas, psichiatrijos klinika, individualios psichodinaminės psichoterapijos studijos

2021 – 2022 LSMU Neuromokslų institutas, įsisamonimu grįsta kognityvinė elgesio terapija

Profesinė patirtis

2013 – 2019  Suaugusiųjų gydytojas psichiatras LSMU Kauno klinikų Psichiatrijos klinika

Suaugusiųjų gydytojas psichiatras- medikamentinis gydymas esant ūmioms būklėms (psichozinei simptomatikai, abstinencijos, delyro reiškiniams, ūmiam psichomotoriniam sujaudinimui) bei medikamentinis ir nemedikamentinis- psichologinis įvairių psichikos sutrikimų gydymas pagal gydytojo psichiatro pareiginius nuostatus.

2019 – 2022 Suaugusiųjų gydytojas psichiatras Kauno miesto poliklinika, Šilainių padalinio PSC Dienos stacionaras

Medikamentinis bei nemedikamentinis suaugusiųjų psichikos ligų gydymas dienos stacionaro sąlygomis, dienos stacionaro komandos veiklos planavimas bei organizavimas

2021 – iki dabar Suaugusiųjų gydytojas psichiatras Respublikinis priklausomybės ligų centras, Panevėžio filialas.

Medikamentinis bei nemedikamentinis suaugusiųjų priklausomybės nuo alkoholio, PAM, kitų priklausomybių gydymas ambulatoriškai bei Alkoholinės abstinencijos stacionariniame skyriuje.

2021 – iki dabar Suaugusiųjų gydytojas psichiatras Uab Medgintras Garliavos psichikos dienos stacionaras

Suaugusiųjų gydytojas psichiatras- medikamentinis gydymas esant ūmioms būklėms, bei medikamentinis ir nemedikamentinis- psichologinis įvairių psichikos sutrikimų gydymas pagal gydytojo psichiatro pareiginius nuostatus.

2022 – iki dabar VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centro Panevėžio skyrius, gydytoja psichiatrė

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku