Milda Kerpiškienė

Registracija internetu

Registracija telefonu

Milda Kerpiškienė
Milda Kerpiskiene

Milda Kerpiškienė

Medicinos psichologė, psichoterapeutė

IŠSILAVINIMAS

Psichologijos bakalauro laipsnis (VDU).

Psichologijos magistro mokslinis laipsnis (VDU).

PROFESINIS TOBULINIMASIS

DARBO PATIRTIS

2019/06 Medicinos psichologė

VšĮ Integruotų sveikatos paslaugų centras.

Psichodiagnostika, individualus konsultavimas, psichoterapija.

         2019/02-2019/05 UAB „Eurointegracijos projektai“

Darbas pagal individualią veiklą, teikiant psichologo paslaugas Pasvalio rajono ugdymo įstaigoms.

          2015/04 Medicinos psichologė
Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras, Panevėžio filialas,
▪  Psichodiagnostika; individualus bei grupinis konsultavimas; psichoterapija, psichologinių paslaugų teikimas psichinės sveikatos dienos stacionare; švietimo vykdymas psichikos sveikatos klausimais.
2012/09 – 2014/09 Psichologinės grupės vyresnioji specialistė
Panevėžio pataisos namai.
▪  Psichologinių išvadų teikimas nustatytoms institucijoms; pakartotino nusikalstamumo rizikos įvertinimas, nuteistojo asmenybės įvertinimas, nuteistojo adaptacinių galimybių įvertinimas; psichologinių krizių, savižudybių ir tyčinio savęs žalojimo prevencijos vykdymas; individualus bei grupinis konsultavimas;  programų vykdymas tikslinėms nuteistųjų grupėms; švietimo vykdymas psichikos sveikatos klausimais.
2011/09 – 2013/02 Psichologo asistentė
Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija
▪ Psichologinių problemų prevencijos programų inicijavimas ir rengimas; švietimas mokyklos bendruomenės mokinių bendravimo, mokymosi motyvacijos, adaptacijos mokykloje problemų sprendimo, psichologinių krizių įveikimo klausimais; psichologijos pamokų vedimas; mokinių socialinių įgūdžių ugdymo grupių vedimas; tyrimų atlikimas.
Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku