Vaida Šukienė

Registracija internetu

Registracija telefonu

Vaida Šukienė
Vaida Sukiene

Vaida Šukienė

Medicinos psichologė – psichoterapeutė

Esu Vaida Šukienė, medicinos psichologė bei praktikuojanti kognityvinės elgesio psichoterapijos psichoterapeutė.

IŠSILAVINIMAS

2018 – 2021 LSMU Kognityvinė elgesio psichoterapija

2015 – 2018 Vytauto Didžiojo universitetas Sveikatos psichologija

2010 – 2014 Vytauto Didžiojo universitetas Psichologija

PROFESINĖ PATIRTIS

2017 – iki dabar Asmens sveikatos klinika. Medicinos psichologė (Konsultavimas, diagnostika (emocinė sfera, asmenybė, kognityvinės funkcijos), grupių vedimas, filmų terapija, relaksacijų užsiėmimai.)

2018 – iki dabar Panevėžio priklausomybės ligų centras. Medicinos psichologė (Konsultavimas, grupių vedimas, relaksacijų vedimas)

2016 – 2017 m. Panevėžio šeimos namai. Psichologė .Specializuotas pagalbos centras. (Moterų, patyrusių smurtą artimoje aplinkoje, konsultavimas, nukreipimas, psichologo pažymų rašymas).

2014 – 2016 m. Panevėžio A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai. Socialinio darbuotojo padėjėja (Darbas su vaikais grupėje, tvarkos palaikymas, gyvenimo sąlygų gerinimas ir palaikymas, auklėjimas).

Skaityti pranešimai

2017.04.06 – pranešimas Pasvalio savivaldybėje apie smurto artimoje aplinkoje teikiamos pagalbos galimybes, smurto aukos charakteristiką ir bendradarbiavimo su kitomis institucijomis stiprinimą.

2017.04.24 – konferencija „Smurto artimoje aplinkoje prevencija, institucijų vaidmuo ir konkretūs veiksmai. Lietuvos Respublikos seimas

2017.05.17 – „Tarpinstitucinio bendradarbiavimo, teikiant pagalbą vaikui ikiteisminio tyrimo ir teismo proceso metu, aktualijos“.Panevėžys

Įgudžiai

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku