Jurgita Monkeliūnienė

Registracija internetu

Registracija telefonu

Jurgita Monkeliūnienė
Jurgita Monkeliūnienė

Jurgita Monkeliūnienė

Medicinos psichologė, psichoterapeutė

Asmeninės – profesinės pažiūros:

Vadovaujuosi darbine nuostata, kad asmenybės pokyčiai, tai tos durys, kurias galima atidaryti tik iš vidaus. Taigi, jei po garsaus beldimo, krebždėjimo ir kalbinimo durys neatsidaro, aš vis dar mokausi medituoti išbuvimą su užrakinta spyna.

Darbo pobūdis:

Psichologinė diagnostika, savižudybės krizę išgyvenančių asmenų savižudybės rizikos – psichosocialinio vertinimo organizavimas, psichologinis konsultavimas, individuali suaugusiųjų psichoterapija, grupinė suaugusiųjų psichoterapija, meno terapija.

IŠSILAVINIMAS

Psichologijos bakalauro laipsnis (VU).

Psichologijos magistro mokslinis laipsnis (MRU).

Profesinės domėjimosi sritys ir po diplominės ilgalaikės psichoterapinės studijos :

DARBO PATIRTIS

2006 m.-2008m. Panevėžio miesto poliklinika Psichikos sveikatos centras, medicinos psichologė.

2006m.-2015m. Panevėžio medicininės reabilitacijos centras, medicinos psichologė

Nuo 2008m. iki dabar VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras, medicinos psichologė

NARYSTĖ ORGANIZACIJOSE

Esu Lietuvos Kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos narė.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku